O nás

KDO JSME?

Jsme komunikační agentura, v rámci našich aktivit mj. organizujeme v Brně už řadu let různé eventy a trhy.

JAK SE TO STALO?

Před lety se nám nelíbilo, jak jsou uchopeny vánoční trhy, které nám přišly bez vánočního kouzla, bez českého Ježíška, jakoby v duchu vietnamské tržnice. Proto jsme se rozhodli uchopit tento „event“, který se koná pravidelně v centru Brna na Zelňáku, v duchu našich tradic. Pokusili jsme se vrátit do časů minulých, abychom dali především dětem možnost objevit a zažít už téměř zapomenuté vánoční tradice a zvyky. „Vánocům na Zelňáku“ jsme vdechli život. Během adventu se náměstí stalo místem setkávání všech lidí bez rozdílu pro své jedinečné kouzlo, vůně, atmosféru.

PRO KOHO TO DĚLÁME?

Samozřejmě, že chceme každým rokem oslovit všechny lidi z Brna a okolí. Zároveň však je naším záměrem podpořit drobné české řemeslníky a obchodníky. To také byla myšlenka, která formovala podobu adventu na Zelňáku.

JAK TO JE NYNÍ?

Za celou dobu existence trhů zažíváme situaci, kterou nikdo z nás nemusel v minulosti řešit. Z důvodu nepříznivého vývoje kovidové epidemie a s tím spojených vládních omezení se Adventní trhy na Zelňáku 2020 neuskuteční v rozsahu a formě, jako tomu bývalo v letech minulých.

PROČ VIRTUÁLNÍ BRŇENSKÉ VÁNOČNÍ TRHY?

Protože se v současné době nemůžeme setkávat osobně, rádi bychom pokračovali v podpoře drobných českých řemeslníků touto on-line formou. Pro mnohé z nich je totiž adventní období hlavním zdrojem obživy. Proto jsme vytvořili tyto virtuální vánoční BRŇENSKÉ TRHY, kde naleznete seznam prodejců, kteří se tradičně Adventu na Zelňáku účastní. Seznam je rozdělený podle kategorií výrobků. Naleznete jej po kliknutí na odkazy ŘEMESLA a OSTATNÍ umístěné v horním menu těchto stránek.

Tuto aktivitu děláme zcela zdarma a na naše náklady. Myslíme totiž, že i po malých kapkách lze naplnit velkou nádobu. A pokud se k této snaze přidají i ostatní, když každý z nás přispěje alespoň něčím malým, určitě zvládneme tuto složitou dobu lépe.
PŘIDEJTE SE I VY A PODPOŘTE české řemeslníky a obchodníky svým nákupem.
Děkujeme a přejeme všem pokojné adventní svátky.

Realizační tým
PROMO PLANET, s.r.o.